skype wsh radom
rekrutacja online

Spotkanie z pracodawcą ZUS odwołane

Udostępnij

14 marca  zapraszamy studentów do wzięcia udziału w spotkaniu z pracodawcą. Tym razem naszymi gośćmi będą pracownicy radomskiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.Będzie to świetna okazja do porozmawiania odnośnie warunków zatrudnienia, panującej atmosfery, wymogów formalnych dotyczących przyjęcia do pracy, wysłuchania i obejrzenia prezentacji czy założenia profilu zaufanego w e-urzędzie itp.

ZUS w ubiegłym roku obchodził swoje 85- lecie. W swej, szeroko opisywanej na stronie www.zus.pl strategii kontynuuje realizację założeń zawartych w poprzednich dokumentach strategicznych ZUS, jak i wyznacza nowe kierunki rozwoju, które zostały obecnie uznane za kluczowe z punktu widzenia budowy wartości Zakładu- wieloletnie przedsięwzięcia rozwojowe, potrzeba stabilizacji i ugruntowania w organizacji zmian wprowadzonych w ramach poprzednich Strategii Zakładu, w tym zakończenia części projektów rozpoczętych w latach 2013-2015 oraz przyjęte przez Radę Ministrów strategie rozwoju kraju w perspektywie do 2020 i 2030 r.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 14 marca w godz. 9:15-13:15 przy ul. Traugutta 61a.

Zapraszamy!
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x