skype wsh radom
rekrutacja online

Spotkanie z Agnieszką Krajewską

Udostępnij

W dniu 19 lutego 2020 r. odbyło się spotkanie z psychologiem z Amsterdamu – p. Agnieszką Krajewską zorganizowane przez Pracownię Psychologiczno – Pedagogiczną Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Uczestnicy spotkania (w tym studenci, pracownicy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 1 w Radomiu czy pracownicy WSH w Radomiu) najpierw szeroko zapoznali się z pięcioma wiodącymi teoriami dotyczącymi przyczyn całościowych zburzeń rozwoju, a następnie poznali ideę stanowiącą podstawę planowania wsparcia osób z autyzmem.

Zainteresowanie wzbudził temat organizacji pomocy i opieki dla dorosłych z autyzmem. Pani Agnieszka odpowiadała na wszystkie zadawane jej od uczestników pytania, charakteryzowała zasłużone w temacie osoby świata nauki i z pasją opisywała szczegóły swojej pracy, jako mentora holenderskich pracowników socjalnych.

Fotorelacja z tego wydarzenia znajduje się poniżej

Pracownia Psychologiczno – Pedagogiczna WSH w Radomiu zaprasza na kolejne wydarzenia, których będzie organizatorem – informacje szczegółowe na stronie Wirtualnego Dziekanatu WSH oraz
u opiekunów poszczególnych roczników.

Koordynator: mgr Katarzyna Nowak

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x