skype wsh radom
rekrutacja online

Ambasador Tunezji w WSH!

Wyższa Szkoła Handlowa już po raz kolejny zaprasza na cykl Wykładów Międzynarodowych. W wiosennej odsłonie zachęcamy mieszkańców naszego miasta do wysłuchania wykładu JE Ambasadora Republiki Tunezyjskiej, Pana Sghaiera Fatnassi !

Tunezja to niezwykle piękny i bogaty turystycznie kraj, który zachwyca ludzi z całego świata. Słoneczne plaże, błękit wody oraz atrakcje turystyczne, których można tu doświadczyć, zadowolą niejednego, wymagającego podróżnika. Nic więc dziwnego, że Tunezja od wielu lat plasuje się wśród najpopularniejszych kierunków na wymarzone wakacje.

Polacy znają go właśnie dzięki wakacyjnym wycieczkom all inclusive, ale czy wiedzą o nim coś więcej??  Jeśli interesuje Cię temat demokracji czy inwestycji w tym obszarze Afryki warto 4 marca wybrać się do Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Prelekcja będzie poświęcona także przemianom politycznym i gospodarczym w Tunezji.

ZAPRASZAMY.

Wyższa Szkoła Handlowa, Traugutta 61a, Aula 1, godz. 12.00. J.E. Wygłosi wykład nt: Tunezja: rozwijająca się demokracja

WSTĘP WOLNY 🙂

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x