skype wsh radom
rekrutacja online

Kończenie Psychoterapii – teletransmisja wykładu

Mazowiecko-Świętokrzyskie Koło Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Studenckie Koło Naukowe Psychologii WSH serdecznie zapraszają na bezpośrednią transmisję wykładu Kena Robinsona pt. „Ends, Endings and Beginnings”, poświęconemu zagadnieniom związanym z kończeniem analizy i terapii psychoanalitycznej.

Ken Robinson jest profesorem psychoanalizy na uniwersytecie Northumbria, gdzie prowadzi studium doktoranckie z psychoanalizy i psychoterapii psychoanalitycznej, ponadto posiada prywatną praktykę w Newcastle w Wielkiej Brytanii. Prof. Ken Robinson prowadzi regularne seminaria, superwizje i wykłady w Wielkiej Brytanii i innych krajach europejskich. Jest autorem książek dotyczących historii psychoanalizy oraz istoty oddziaływania  terapeutycznego. Jego publikacje poświęcone są poglądom Zygmunta Freuda, Sándora Ferencziego, Marion Milner i Donalda Winnicotta.

Wykład w języku angielskim, uczestnicy otrzymają tłumaczenie. Dla pracowników i studentów Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu wstęp wolny.

Bezpośrednia transmisja wykładu odbędzie się w Auditorium Primum WSH przy ul. Traugutta 61A w Radomiu,  21 lutego 2020 o godz. 20.15.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x