skype wsh radom
rekrutacja online

Dołącz do LEADER ACADEMY !

Jesteś otwarty, przedsiębiorczy, masz głowę pełną ciekawych pomysłów ??? Zapraszamy Wszystkich zdolnych i ambitnych studentów WSH do wzięcia udziału w projekcie LA a tym samym do działania! Chcesz szlifować swoje umiejętności, odnosić sukcesy a przyszłości sięgnąć po główne nagrody w ogólnopolskich konkursach studenckich? Przyjdź na spotkanie i zapisz się do LA !!!

LEADER ACADEMY daje najzdolniejszym studentom możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń, jest pewną formą stypendium dla wybitnych. Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu dzięki konsekwentnej realizacji programu, w ciągu kilku lat wykształciła młodych naukowców, którzy odnotowali na swoim koncie wiele spektakularnych sukcesów, m.in. stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, główne nagrody w konkursie Primus Inter Pares, Studencki Nobel i wiele innych.

Jeśli już działasz w różnych organizacjach, ale masz chrapkę na więcej… Leader Academy jest właśnie dla Ciebie. Pomagamy zdobywać szlify jako organizatorzy konferencji, projektów badawczych oraz innych przedsięwzięć, tak by w przyszłości odnosić sukcesy we własnych biznesie, lub zdobyć stanowisku kierownicze w wymarzonej firmie!

Program LA, wspiera rozwój naukowy, finansuje udział w konferencjach naukowych, zjazdach i szkoleniach. Ponadto, studenci objęci są opieką merytoryczną opiekuna naukowego, przygotowani są do konkursów, staży oraz publikacji naukowych.
Zapraszamy na pierwsze spotkanie w nowym semestrze – Startujemy  29 lutego 2020 roku w Cafe Gallery ul. Mazowieckiego 7A a o godzinie 10.00!
Zgłoszenia i pytania proszę kierować na adres: agolebiowski@wsh.pl
zaprasza opiekun organizacji – prof. WSH, dr Andrzej Gołębiowski!
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x