skype wsh radom
rekrutacja online

Jak radzić sobie z Autyzmem? – Spotkanie z psychologiem

Akademicka Pracownia Psychologiczno – Pedagogiczna zaprasza na spotkanie z Panią mgr Agnieszką Krajewską – psychologiem pracującym od ponad 12 lat w Amsterdamie. Pani Agnieszka Krajewska zaraz po studiach psychologicznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim wyjechała do Holandii, gdzie pracowała jako psycholog rozwojowy zajmujący się dziećmi ze spektrum autyzmu(semi terapeutyczny pobyt dzienny), a następnie specjalistą ds. zachowania (Gedragsdeskundie).

Obecnie zawodowo zajmuje się analizą zachowania osób z zaburzeniami i chorobami psychicznymi. Podczas swojej wizyty w Polsce odwiedzi Naszą Uczelnię i nakreśli swoją drogę zawodową, scharakteryzuje obecną swoją funkcję, która dotyczy m.in. mentoringu holenderskich pracowników socjalnych, ale głównie spróbuje opowiedzieć o idei stanowiącej podstawę planowania wsparcia osób z autyzmem i o wyzwaniach szeregu oddziaływań terapeutycznych.

Wszystkich zainteresowanych tematyką spotkania zapraszamy 19 lutego 2020 r. (środa) w godz. 16.00 – 17. 30 przy ul. Traugutta 61a w C AULI 1.

Udział w spotkaniu można zaliczyć jako godziny praktyk studenckich!

  • Psychologia 3 godziny
  • Pedagogika 3 godziny

Serdecznie zapraszam

mgr Katarzyna Nowak

Koordynator  Akademickiej Pracowni Psychologiczno – Pedagogicznej WSH w Radomiu

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x