skype wsh radom
rekrutacja online

Głosuj na dra Możyłowskiego w Plebiscycie Osobowość Roku 2019!

Udostępnij

Miło nam poinformować, że dr Piotr Możyłowski – Profesor WSH został zgłoszony przez społeczność studentów Wyższej Szkoły Handlowej do Nagrody w Plebiscycie Osobowość Roku 2019 roku Echa Dnia! Plebiscyt co roku honoruje osobowości z Radomia i regionu z różnych dziedzin za osiągnięcia na rzecz społeczności lokalnej.

Wykładowca i Profesor WSH został nominowany w kategorii Nauka za rozwijanie nowoczesnych form kształcenia i wykorzystywanie wiedzy praktycznej w pracy dydaktycznej; krzewienie wiedzy o systemie podatkowym w ramach Radomskich Spotkań z Podatkami; rozwijanie współpracy i budowanie trwałych relacji z samorządem terytorialnym.

Spieszymy przekazać, że na dra Możyłowskiego można głosować pod adrese:

https://echodnia.eu/p/kandydat/dr-piotr-mozylowski%2C1160517/

lub wysyłając sms o treści MAN.48 na numer 72355!

dr Piotr Możyłowski, prof. WSH – Doktor nauk ekonomicznych, prawnik – W latach 2001–2013 związany był zawodowo z Pierwszym Urzędem Skarbowym w Radomiu pracując w Dziale Kontroli Podatkowej, a następnie w Dziale Egzekucji Administracyjnej. Absolwent Wydziału Prawa na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie. Ukończył studia podyplomowe z Rachunkowości oraz kilkadziesiąt kursów i szkoleń z zakresu podatków, postępowania egzekucyjnego oraz prawa handlowego. Prowadzi własną Kancelarię Doradztwa Gospodarczego i Prawnego oraz Biuro rachunkowe. Zajmuje się doradztwem biznesowym, prawnym, audytem podatkowym, a także rozliczeniami podatkowymi podmiotów gospodarczych. Posiada doświadczenie w reprezentowaniu podatników w postępowaniach podatkowych oraz postępowaniach kontrolnych, a także w postępowaniach egzekucyjnych. Brał udział w tworzeniu kilkunastu podmiotów prawa handlowego doradzając w sprawach prawa handlowego oraz podatkowego. Był członkiem organu zarządzającego Spółki z o.o. oraz Fundacji. Pełni również funkcje likwidatora podmiotów gospodarczych. Przeprowadził kilkanaście szkoleń z postępowania egzekucyjnego w administracji dla pracowników JST. Prowadzi zajęcia i szkolenia z zakresu podatków.

Jest autorem kilkudziesięciu opracowań z zakresu podatków oraz egzekucji administracyjnej. Redaktor naukowy kilkunastu monografii w tym m.in.: „Ochrona praw jednostki w postępowaniu administracyjnym i podatkowym”; ”Administracyjne postępowanie egzekucyjne. Na 50-lecie ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji”, „Funkcjonowanie jednostek samorządu terytorialnego w wymiarze finansowo-prawnym czy ”Zarządzanie należnościami w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw w okresie kryzysu gospodarczego”.

Od 2015 r. związany jest z Wyższą Szkołą Handlową w Radomiu prowadząc wykłady i seminaria.

Serdecznie zapraszamy do udziału w głosowaniu !!!!!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x