skype wsh radom
rekrutacja online

Samorozwój jako recepta na sukces!

Udostępnij

 W ubiegłą sobotę studenci naszej Uczelni wzięli udział w zajęciach z prezesem radomskiej firmy MASTERDEV- Panem Rafałem Łęckim.

Pan Prezes opowiadał o recepcie na sukces, o dociekliwości, ciągłym doskonaleniu, nauce we własnym zakresie, o czerpaniu wiedzy z książek, o ciągłym rozwoju.Sam w młodym wieku postawił wszystko na jedną kartę i w roku 2010 założył MASTERDEV- rozpoznawaną markę oferującą dedykowane rozwiązania dla firm, jak ERPONE czy ERP Trends. Firmę nominowaną w kategorii Liderzy IT 2019 czy w Granitowym Tulipanie Izby Przemysłowo- Handlowej Ziemi Radomskiej. Początki nie były łatwe, ale warto było ryzykować.”Szkoła o niczym nie świadczy- wszystko zależy od waszych chęci”- wspominał Pan Prezes, „warto się rozwijać, nie można siedzieć bez żadnego progresu”.
Zapytany o 5 najistotniejszych cech współczesnych kandydatów do pracy, wyliczył: „cierpliwość, samodzielność, ciekawość, pasję i samozaparcie”.
I tych cech życzymy naszym studentom – nie ustawajcie w boju:).
Dziękuję wszystkim za udział w spotkaniu, które miało miejsce 25 stycznia 2020 r. w Auli 2 przy Mazowieckiego 7a.
Zapraszamy na kolejne!
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x