skype wsh radom
rekrutacja online

Władysław Kosiniak- Kamysz gościem Wykładu Otwartego w WSH!

Z zawodu lekarz, z powołania samorządowiec i polityk – lider Polskiego Stronnictwa Ludowego – oficjalny kandydat na Prezydenta RP- zawita 30 stycznia do Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Szef Ludowców spróbuje opowiedzieć o Wyzwaniach stojących przed Polską. Wszystkich zainteresowanych  radomian zapraszamy na godz. 10.00 do Auli WSH przy ul. Traugutta 61a!

Emerytura bez podatku, bezpieczeństwo energetyczne Polski, dobrowolny ZUS – te i inne rozwiązania dla naszego kraju będą częścią prelekcji Władysława Kosiniaka Kamysza w Wyższej Szkole Handlowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu PSL a może zaproponować inne pomysły na zmiany w polskiej polityce – szef ludowców spotka się z wami – mieszkańcami naszego miasta, studentami i uczniami szkół 30 stycznia o godz. 10.00!

Wykorzystaj tę szansę – przyjdź, podyskutuj, posłuchaj i zadaj pytania!

Władysław Kosiniak Kamysz – lekarz, samorządowiec i polityk, doktor nauk medycznych, w latach 2011–2015 minister pracy i polityki społecznej, od 2015 prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego, poseł na Sejm VIII i IX kadencji. W 2019 ponownie stanął na czele klubu parlamentarnego tworzonego przez swoje ugrupowanie  – tym razem   pod nazwą Koalicja Polska – Polskie Stronnictwo Ludowe – Kukiz’15. W grudniu 2019 złożył oficjalną deklarację o  kandydaturę w wyborach na prezydenta RP w 2020 r.

Wstęp wolny!

ZAPRASZAMY 🙂

 

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x