skype wsh radom
rekrutacja online

Spotkanie z Prezesem!

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w kolejnych zajęciach z cyklu „Spotkanie z prezesem” prowadzonych przez Pana Rafała Łęckiego– przedsiębiorcę, analityka biznesowego, projektanta rozwiązań informatycznych, wykładowcę akademickiego, posiadającego ponad 14- letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania z zakresu sprzedaży i organizacji pracy. Ukończył studia magisterskie na Politechnice Krakowskiej, a wcześniej inżynierskie na Politechnice Radomskiej.

Rafał Łęcki specjalizuje się w procesach obsługi sprzedaży, zarządzania firmą, zagadnień ubezpieczeniowych oraz bezpieczeństwa systemów IT.  Od 10 lat zarządza i rozwija radomski Software House MASTERDEV. Zaplanował i zaprojektował platformę programistyczną ERPONE będącą narzędziem pozwalającym firmie Masterdev wdrażać w krótkim czasie dedykowane rozwiązania, w zakresie sprzedaży i logistyki, obsługi i zarządzania relacjami z klientami oraz zarządzania projektami i workflow.

Kluczową wagę przywiązuje do jakości oraz do bezpieczeństwa tworzonego oprogramowania.

Firma MASTERDEV w czerwcu 2017 została wyróżniona nominacją w prestiżowym konkursie Gali Biznesu „Granitowy Tulipan” w kategorii Firma Roku 2016 „Firma mała” organizowanym przez Izbę Przemysłowo- Handlową Ziemi Radomskiej.

Spotkanie odbędzie się 25 stycznia o godzinie 9:00 na terenie kampusu przy ul. Mazowieckiego 7a.

Bliższych informacji udziela mgr Paulina Marcinkiewicz.

Zapraszamy!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x