skype wsh radom
rekrutacja online

Dlaczego Polska dla Polaków?- Wykład Roberta Winnickiego

Problemy migracyjne kraju nad Wisłą w kontekście kłopotów Europy, nowoczesne definicje patriotyzmu a także wiele innych zagadnień gospodarczych i kulturowych w Polsce z pewnością poruszy gość cyklu Wykładów Otwartych – Robert Winnicki. Spotkanie z politykiem partii Konfederacja Wolność i Niepodległość odbędzie się w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu 23 stycznia o godz. 18.00. Wstęp wolny!

Zapytano mnie czy podtrzymuję, stwierdzenie, że utrzymanie spójności narodowej  w kraju jest kluczowym wyzwaniem stojącym dziś przed Polską. Potwierdzam. Jest to być może najważniejsze dziś zagadnienie dotyczące przyszłości narodu. – tak na swoim facebookowym funpage zadeklarował Robert Winnicki, poseł Ruchu Konfederacji, który 23 stycznia odpowie radomianom na pytanie: Dlaczego Polska dla Polaków.

Robert Winnicki –  od 14 marca 2009 do 13 kwietnia 2013 był prezesem Młodzieży Wszechpolskiej (potem został jej honorowym prezesem ). Jeden z głównych organizatorów inicjatywy Marszu Niepodległości oraz twórców Ruchu Narodowego. Zasiadał w radzie decyzyjnej tej organizacji. W 2019 współtworzył w imieniu RN Konfederację KORWiN Braun Liroy Narodowcy na wybory do Parlamentu Europejskiego. W marcu przystąpił do koła poselskiego Konfederacja oraz z jej ramienia kandydował w wyborach do Europarlamentu.

Interesuje Cię stanowisko Konfederacji na temat obecnej sytuacji politycznej i gospodarczej w Polsce, chcesz wiedzieć więcej na temat poglądów polityków, zmian, nowych regulacji, które chcą wprowadzić w naszym kraju? A może masz inne zdanie i chcesz o tym podyskutować? Przyjdź, posłuchaj i zadaj pytanie!

ZAPRASZAMY

23 stycznia godz. 18.00 Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu ul. Traugutta 61a.

WSTĘP WOLNY 😉

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x