skype wsh radom
rekrutacja online

Niepełnosprawni – Pełnosprawni. Jesteś Wyjątkowy!

W dniu 22 stycznia 2020 roku, Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, zaprasza do udziału w Konferencji metodyczno – szkoleniowej nt. Niepełnosprawni – Pełnosprawni. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem: JESTEŚ WYJĄTKOWY a jej motywem przewodnim, jest niepełnosprawność intelektualna.

Po raz kolejny nasza Uczelnia stanie się miejscem wymiany doświadczeń i poglądów naukowych na temat niepełnosprawności. W ramach corocznie organizowanego projektu pod hasłem, Niepełnosprawni – Pełnosprawni, pragniemy zwracać uwagę społeczności akademickiej na niwelowanie barier pomiędzy osobami pełnosprawnymi i niepełnosprawnymi. Tegoroczne spotkanie ma charakter przede wszystkim praktyczny, metodyczny i szkoleniowy. W konferencji wezmą udział przedstawiciele świata nauki, głównie pedagogiki specjalnej, przedstawiciele organizacji pozarządowych, pracownicy służb społecznych, firm prywatnych i instytucji wspierających osoby niepełnosprawne.

Zapraszamy Wykładowców, Pracowników, Studentów WSH oraz wszystkich którzy pragną poznać nowoczesne metody wsparcia osób niepełnosprawnych, uczenia się sztuki savoir – vivre w codziennym życiu z osobami niepełnosprawnymi i budowania świata bez barier mentalnych i fizycznych ograniczeń.

Konferencja odbędzie się w kampusie WSH przy ulicy Tadeusza Mazowieckiego 7a.

Rozpoczęcie już o godzinie 10.00.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x