skype wsh radom
rekrutacja online

Taneczne Mikołajki Studentów Erasmusa!

Udostępnij

17 grudnia Studenci zagraniczni  Wyższej Szkoły Handlowej z okazji 15 – lecia Programu Erasmus+ odwiedzili Szkołę Partnerstwa Międzynarodowego (Liceum Montesorii). Integracyjnemu spotkaniu towarzyszył świąteczny i radosny nastrój, wspólne poznawanie się poprzez taniec, quiz oraz przygotowane przez gości prezentacje.

Święta Bożego Narodzenia to doskonały czas pojednania, integracji i poznawania siebie nawzajem. Nawiązując do tego magicznego czasu, a także do jubileuszu 15 – lecia Programu Erasmus+ w naszej Uczelni, studenci zagraniczni odwiedzili szkołę patronacką Liceum Marii Montessori. Uczniowie przyjęli studentów z ogromnym entuzjazmem, przygotowując prezentację dotyczącą zwyczajów i obyczajów świąt w Polsce a także quiz, sprawdzający wiedzę wszystkich uczestników!

Tuż po wystąpieniu gości przyszedł czas na prezentacje Studentów WSH, którzy ciekawie i z humorem opowiadali o krajach, z których pochodzą: o miejscach wartych zwiedzania, kulturze i kuchni swoich rodzinnych stron.

Dziękujemy Dyrekcji oraz nauczycielom, zwłaszcza pani Marzenie Wojciechowskiej za możliwość poznania młodzieży dwóch placówek!

W spotkaniu uczestniczyli Studenci z wymiany Erasmus+:

Aida Said Kassie – Ethiopia
Kamal Tejidini Ishola – Nigeria
Ali Abdullahi – Nigeria
Andrei Cornea – Romania
Abdul Hakim Qadery – Afghanistan
Hussain Tawana – Afghanistan
Nazli Basar – Turkey
Elif Nur Keskin – Turkey

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM STUDENTOM ZA UDZIAŁ i WYJĄTKOWĄ ATMOSFERĘ!!! 😉

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x