skype wsh radom
rekrutacja online

Wigilijne spotkanie Społeczności WSH

Wigilijna wieczerza jest dla katolików w Polsce jedną z najważniejszych kolacji w roku. To nie tylko czas pojednania, ale także integracji i powrotu do polskiej tradycji. Z tej okazji 18 Grudnia o godz. 13.00 Władze Uczelni zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniu opłatkowym przy wigilijnym stole.

Spotkania Wigilijne to nie tylko tradycja w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. To także czas integracji społeczności akademickiej ze studentami z Polski i zagranicy. Władze Uczelni serdecznie zapraszają 18 grudnia na godz.13.00 do Cafe Gallery przy ul. Traugutta 61a wszystkich studentów, pracowników oraz wykładowców. W tym dniu podzielimy się opłatkiem, a także złożymy sobie najlepsze życzenia z nadzieją, na jeszcze lepszy rok wspólnej pracy i studiowania!

W trakcie spotkania odśpiewamy kolędy, a także przeczytamy fragment Pisma Świętego po czym nastąpi połamanie opłatkiem i wspólna wigilijna wieczerza!

ZAPRASZAMY

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x