skype wsh radom
rekrutacja online

Problemy seksualne – teletransmisja wykładu

Mazowiecko-Świętokrzyskie Koło Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Studenckie Koło Naukowe Psychologii WSH serdecznie zapraszają na transmisję wykładu Izabeli Turbaczewskiej-Brakonieckiej pt. „Kompleks Dafne, zespół Haveloch-Ellisa i panseksualizm, czyli seksuologiczne aspekty w psychoanalitycznej psychoterapii indywidualnej i par”.

Izabela Turbaczewska-Brakoniecka jest psychologiem, psychoterapeutą i seksuologiem klinicznym. W 2003 roku współzałożyła Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej ROZMOWA w Poznaniu, w którym pracuje do dzisiaj. Współpracowała m.in. z Kliniką Psychiatrii, Centrum Interwencji Społecznej oraz z Poradnią Seksuologiczną i Patologii Współżycia przy Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Na zlecenie Sądu przygotowuje opinie sądowo-seksuologiczne. Prowadzi wykłady i szkolenia z dziedziny psychologii i seksuologii dla różnych instytucji, grup zawodowych i wiekowych. Zajmuje się pracą z osobami, które mają niesatysfakcjonujące związki emocjonalne, są w konflikcie lub w sytuacji rozstania, cierpią na depresję, nerwice, zaburzenia osobowości, lękowe, mają problemy seksuologiczne. Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową oraz par i małżeństw. Jest członkiem grupy seminaryjno-superwizyjnej prowadzonej przez Stana Ruszczynskiego i Mary Morgan – psychoanalityków par związanych z kliniką Tavistock oraz Tavistock Centre for Couple Relationships (TCCR) w Londynie.

Głównym organizatorem wykładu jest Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Dla pracowników i studentów Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu wstęp wolny po okazaniu legitymacji. Bezpośrednia transmisja wykładu odbędzie się w Auditorium Primum WSH przy ul. Traugutta 61A w Radomiu, 13 grudnia 2019 w godz. 20.15-21.30.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x