skype wsh radom
rekrutacja online

Mediacje – prelekcja dla studentów

Udostępnij

Koło Psychologii WSH włączając się w promowanie nowoczesnych i konstruktywnych postaw w relacjach interpersonalnych zorganizowało prelekcję poświęconą mediacji, która odbyła się 5.12.2019 w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu.
Mediacja jest pomocną metodą rozwiązania sporów, która może być zastosowana we wszelkich problemach relacji  międzyludzkich. Prowadzona jest zarówno w sprawach sądowych, jak i prywatnych. Może dotyczyć m.in. sporów rodzinnych, pracowniczych, rówieśniczych, sąsiedzkich, szkolnych, gospodarczych czy międzynarodowych.
Podczas prelekcji uczestnicy dowiedzieli o tym, kto może zostać mediatorem, jakie sprawy mogą być rozwiązywane na drodze mediacji, jak wygląda przebieg postępowania mediacyjnego oraz jakie korzyści płyną z mediacji.
Prelekcję poprowadził doświadczony mediator, prezes Oddziału Polskiego Centrum Mediacji w Radomiu Pani Małgorzata Mąkosa.
Bliższych informacji o kolejnych przedsięwzięciach organizowanych przez Koło Naukowe Psychologii udziela opiekun koła dr Paweł Nowak (pnowak@wsh.pl)
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x