skype wsh radom
rekrutacja online

Pracownie WSH dla studentów i mieszkańców!

Udostępnij

Po wakacyjnej przerwie Wyższa Szkoła Handlowa znów zaprasza studentów oraz mieszkańców do korzystania z Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznych, Pracowni Testów oraz  Pracowni Rozwoju Osobowości i Coachingu! Zapraszamy do zapoznania się z godzinami urzędowania oraz ofertą poszczególnych pracowni!

Od pierwszego Października zapraszamy do korzystania z ofert następujących Pracowni:

Akademicka Pracownia Testów Psychologicznych (Testoteka)

Od 1 października 2019 roku, po wakacyjnej przerwie rozpoczęły się konsultacje i dyżury w Testotece WSH. Wprowadzono stałe godziny konsultacji, podczas których wykładowcy będą pracować razem ze studentami psychologii.

Konsultacje będą prowadzone w każdy czwartek w godzinach od 11. 00 do 13. 00. W pozostałe dni tygodnia w godzinach od 8.00 do 16. 00 studenci psychologii wraz z opiekunem naukowym, będącym pracownikiem WSH, mogą korzystać z zasobów Testoteki.

Koordynatorem pracowni jest Prof. WSH, dr Paweł Nowak.

Pracownia mieści się w budynku WSH, przy ul. Mazowieckiego7A w Sali D1 Pracownia dysponuje profesjonalnymi testami psychologicznymi wydanymi przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Zapraszamy studentów kierunku psychologia do korzystania ze zbiorów Pracowni oraz do konsultacji z Wykładowcami.

Akademicka Pracownia Psychologiczno – Pedagogiczna

Konsultacje dla młodzieży, rodziców i nauczycieli dotyczące rozwiązywania problemów edukacyjnych i wychowawczych realizujemy w ramach bezpłatnego poradnictwa psychologicznego, środa w godzinach 16. 00 – 18. 00.

ul. Traugutta 61A sala C4

Akademicka Pracownia Consultingu, Rozwoju Osobowości i Coachingu

Bezpłatne poradnictwo psychologiczne:

Pracownia koordynuje projekt bezpłatnych porad psychologicznych udzielanych mieszkańcom regionu radomskiego w każdą środę w godzinach od 16.00 do 18.00.  

Dyżury:

1 środa miesiąca – mgr Paulina Wasilewska

2 środa miesiąca – mgr Ewelina Mleczkowska, mgr Maja Trojanowska, mgr Milena Durasiewicz

3 środa miesiąca – mgr Katarzyna Nowak, mgr Mirosława Grzeszczyk

4 środa miesiąca – dr Łukasz Kaczmarek, mgr Anna Kaźmierczak, Prof. WSH, dr Andrzej Gołębiowski

ul. Traugutta 61A sala C7

*Godziny i sale zostaną ogłoszone w wirtualnym dziekanacie

Akademicka Poradnia Prawa

to inicjatywa skierowana do wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej porady prawnej.  Porady prawne są bezpłatne. Udzielają ich, bez zbędnej biurokracji,  wykwalifikowani specjaliści w każdej gałęzi i dziedzinie prawa – radcowie prawni, adwokaci i zarazem doktorzy nauk prawnych. Koordynatorem Akademickiej Poradni Prawa jest Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu – Prof. WSH dr Magdalena Płotczyk.

Na bezpłatne porady prawne zapraszamy w pierwsze czwartki każdego miesiąca w godz. 16.00-17.00 do pokoju 03 mieszczącego się na parterze budynku Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu przy ul. Traugutta 61a.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu   48 365 57 81 wew. 13

Zgłoś się po poradę już dziś!

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x