skype wsh radom
rekrutacja online

Studenci WSH na konferencji EXPERT SUMMIT 2019

Udostępnij

W dniu 7 listopada 2019 r. studenci Wyższej Szkoły Handlowej – członkowie Koła Młodych Informatyków wzięli udział w Konferencji  naukowej EXPERT SUMMIT 2019 – All about Microsoft technologies, która odbyła się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Była to już VII edycja największej konferencji poświęconej technologiom Microsoft w Polsce. Skierowana była przede wszystkim do profesjonalistów branży informatycznej, którzy chcą odnaleźć się w świecie najnowszych technologii, narzędzi i biznesu. Wydarzenie zrzesza pasjonatów nowych technologii, programistów, designerów, projektantów baz danych, projekt managerów, specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci oraz przedstawicieli wielkiego biznesu. Tegoroczna konferencja skupiała się wokół sztucznej inteligencji i rozwiązań firmy Microsoft w tym zakresie. Ponadto analizowano bezpieczeństwo chmury obliczeniowej Microsoft Azure i najnowsze rozwiązania wprowadzone we flagowym produkcie jakim jest Microsoft SQL Server 2019.

Była to doskonała okazja do podzielenia się wiedzą, zaprezentowania własnych umiejętnościami, nawiązania kontaktów z partnerami biznesowymi, a nawet z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami. Konferencji towarzyszyły liczne wystawy i ciekawe prelekcje prowadzone przez uznanych ekspertów branży IT.  Udział w wydarzeniu był doskonałą metodą wzbogacenia wiedzy i doświadczeń zdobywanych w muchach Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x