skype wsh radom
rekrutacja online

Integracyjny Wieczorek Muzyczny – już za nami!

Udostępnij

W rytmach muzyki dwóch kultur 20 listopada o od godz. 18.00 studenci Wyższej Szkoły Handlowej bawili się podczas Wieczorku Muzycznego. Nie zabrakło tradycyjnej muzyki tureckiej, polskich ludowych rytmów, wspólnej zabawy i odkrywania muzycznych talentów!

Wieczorek Muzyczny w Cafe Gallery tuż po godz. 18. 00 rozpoczęli studenci z wymiany Erasmus plus. Koncert gitarowy Emre Ujanika a także zebrał mnóstwo oklasków. Prócz gitary akustycznej podczas wieczorku studenci mieli szansę posłuchać tradycyjnych tureckich pieśni w wykonaniu Bohadira Ozsoz. Student pochwalił się grą na tradycyjnym tureckim instrumencie – Bağlama.

Tuż po części koncertowej rozpoczęło się karaoke, wspólne tańce i śpiewy, zarówno w rytm tureckich przebojów, jak i tych polskich! Z pewnością był to czas sympatycznej integracji, poznawania obyczajów muzycznych kultur, ale także dyskusji i zacieśniania nowych znajomości!

Dziękujemy wszystkim za udział i doskonałą zabawę 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x