skype wsh radom
rekrutacja online

Debata – Interdyscyplinarny wymiar współczesnych kompetencji

Inicjatorem i głównym organizatorem debaty jest Koło Naukowe Młodych Menadżerów WSH w Radomiu w partnerstwie z Urzędem Miasta Radomia. Debata jest nawiązaniem do Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości obchodzonego w dniach 18-24 listopada 2019r i jest objęta Patronatem Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Dwunasta edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości została zorganizowana pod hasłem „Biznes bez barier”. W nawiązaniu do tego hasła ze swej strony pragniemy wskazać znaczenie kapitału ludzkiego oraz informacji w odniesieniu do rozwoju przedsiębiorczości.

Celem debaty jest wymiana poglądów osób zarządzających organizacjami w zakresie wymagań odnośnie współczesnych kompetencji , ich kształtowania, przedstawienia procesów wymiany informacji, zasobów, wzajemnego poparcia i możliwości w ramach networkingu.

Rozważania toczyć się będą w trzech obszarach tematycznych tj.:

  • Wymagania pracodawców w zakresie współczesnych kompetencji pracowników;
  • Sposoby kształtowania wymaganych kompetencji w śród młodego pokolenia;
  • Networking – nawiązywanie kontaktów sposobem na sukces na rynku pracy.

Pragniemy, aby wynikiem dyskusji była pogłębiona eksploracja kluczowych zadań i problemów badawczych związanych z rozwojem przedsiębiorczości zarówno na rynku lokalnym, regionalnym jak i na rynku międzynarodowym, a zapoczątkowany w kwietniu 2016r Panel Dyskusyjny wspomagał szeroką wymianę poglądów związanych ze współczesnym zarządzaniem oraz ze społeczną odpowiedzialnością prowadzenia działalności gospodarczej. Celem nadrzędnym Panelu jest kreowanie postaw przedsiębiorczych wśród studentów Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

            Do udziału w debacie zostali zaproszeni i potwierdzili swoją aktywność przedstawiciele lokalnych organizacji funkcjonujących w różnych branżach

Uczestnicy:

  • Pani Julita Rutkowska – Zakłady Automatyki Kombud S.A.
  • Pani Izabela Mikulska-Pysiak – Randstad Polska Sp. z o.o.

Do debaty serdecznie zapraszamy kadrę naukowo-dydaktyczną, specjalistów w dziedzinie zarządzania, ekonomii, prawników, psychologów, pedagogów, etyków, bankierów, oraz praktyków reprezentujących różne organizacje lokalne i międzynarodowe. Wynikiem debaty będzie analiza rozważań poruszanych obszarów tematycznych oraz poszukiwanie właściwych kierunków dalszego rozwoju zarządzania na współczesnym bardzo konkurencyjnym rynku.

KOMITET ORGANIZACYJNY PANELU DYSKUSYJNEGO

  • WSH dr Magdalena Płotczyk – Dziekan Wydziału Prawa i Administracji
  • dr Iwona Kurkiewicz – WSH
  • Rafał Grzeszczyk – Urząd Miejski w Radomiu
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x