skype wsh radom
rekrutacja online

Zabawy integracyjne – warsztat

Udostępnij

W ramach Radomskiej Akademii  Rozwiązywania Problemów Wychowawczych dn. 20.10.2019r. odbyły się pierwsze z cyklu warsztaty podejmujące tematykę zabaw integracyjnych pt. „Zabawy integracyjne czyli jak stworzyć dobry klimat w grupie wychowawczej”, które poprowadziła dr Ilona Kożuch.

Podczas warsztatów zgromadzeni uczestnicy mogli w praktyczny sposób odczuć walory i zalety wielu technik i zabaw integracyjnych proponowanych przez prowadząca. Mieli również okazję lepiej się poznać, nawiązać bliższe relacje oraz współpracować ze sobą w zespołach doświadczając różnych aktywności. Poznane techniki i zabawy z powodzeniem będą mogli wykorzystać podczas integracji grupy wychowawczej, z którą pracują, bądź z którą w przyszłości będą pracować. Podczas warsztatów dało się zaobserwować duże zainteresowanie i zaangażowanie uczestników.

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x