skype wsh radom
rekrutacja online

Szkolenie Wojskowe MON w WSH!

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu ponownie zaprasza do wzięcia udziału w Programie Legii Akademickiej MON (III edycja) adresowanego do studentów, którzy w trakcie studiów chcą odbyć przeszkolenie wojskowe.

W związku z powyższym zorganizowane zostaną spotkania informacyjne, prowadzone przez pracowników Wojskowej Komendy Uzupełnień Radom, przy czynnym udziale przedstawicieli wojskowych jednostek współpracujących z WKU Radom.

Zasadniczym zadaniem Uczelni będzie przeprowadzenie części teoretycznej (realizowanej w WSH), którego celem będzie opanowanie wiedzy i umiejętności z zakresu tematyki wojskowej, niezbędnej do odbycia szkolenia w warunkach poligonowych. Zajęcia teoretyczne – 30 godzin wykładów poświęconych m.in.: strukturze i wyposażeniu sił zbrojnych, wojskowym regulaminom, teoretycznym podstawom taktyki i strzelania, stanowią podstawę do rozpoczęcia praktycznego szkolenia wojskowego. Po pomyślnym zakończeniu szkolenia teoretycznego, w okresie wakacyjnym, przeprowadzone zostanie szkolenie praktyczne w centrach szkolenia i wskazanych jednostkach wojskowych. Szczegółowe informacje zostaną przekazane podczas spotkań organizacyjnych.

Czas i miejsce spotkań:

  • 7.11.2019 (czwartek)o godzinie 11:30, Aula główna A,
    ul. T. Mazowieckiego 7a;
  • 16.11.2019 (sobota)o godzinie 9.45, Aula Auditorium Primum,
    ul. Traugutta 61a.

Serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne. Chcesz zgłosić swój udział w szkoleniu? Napisz na adres e-mail aziolkowski@wsh.pl.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x