skype wsh radom
rekrutacja online

Dzień Patrioty w WSH!

Rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości przypadająca na 11 Listopada to wyjątkowa data dla wszystkich Polaków. Z okazji tego wydarzenia Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zaprasza studentów do wzięcia udziału w „Dniu Patrioty”, który odbędzie się 8 listopada przy ul. Traugutta 61a! Jednym z punktów programu będzie zwiedzanie ekspozycji Muzeum Powstania Warszawskiego!

Dzień Patrioty to okazja dla wszystkich studentów Wyższej Szkoły Handlowej ale także uczniów szkół patronackich do integracji w duchu wychowania patriotycznego, a także wspominania tych Polaków, którzy walczyli o wolność Polski w różnych okresach historycznych.

Wydarzenie obędzie się w dniu 8 listopada 2019r. (piątek) w godz. 10:30- 19:00. w kampusie przy ul. Traugutta 61a.

Program:

  1. 10:30 – 11.30 – Warsztat nt.: Patriotyzmu w Zglobalizowanym Świecie – poprowadzi dr Małgorzata Kuśmierczyk – Balcerek , sala C1 (parter)
  2. 11:45 zbiórka w recepcji i wyjazd autokarem do Warszawy –  Muzeum Powstania Warszawskiego.
  3.  Od 13:40 zwiedzanie Muzeum.
  4. 16:00- 17:00 czas wolny.

Planowany powrót do Radomia godz. ok. 19.00

 

Zapisy wraz z opłatą przyjmowane będą do dnia 31 października 2019r. w Dziale współpracy z zagranicą i praktyk studenckich, w pokoju 103 przy Traugutta 61a.

osoba do kontaktu –  Anna Mączyńska

amaczynska@wsh.pl

Koszt uczestnictwa: 30 zł

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

W cenę wliczono:

* udział w wykładzie Patriotyzm w Zglobalizowanym Świecie

* przejazd autokarem Radom – Warszawa- Radom

* przewodnika

* bilety wstępu

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU 😉 !

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x