skype wsh radom
rekrutacja online

Studiuj za granicą – rekrutacja Erasmus+

Udostępnij

Program Erasmus+ jest niebywałą okazją do poszerzenia wiedzy na temat innych kultur, poznania wielu młodych ludzi czy podszkolenia umiejętności językowych. Jeśli jesteś studentem studiów dziennych lub zaocznych- zgłoś swój udział. Procedura aplikacyjna jest bardzo prosta- złóż Formularz aplikacyjny (do pobrania poniżej) wraz ze zdjęciem i CV w języku angielskim w Dziale współpracy z zagranicą i praktyk studenckich (pokój 103, Traugutta 61 a)

Następnie, zostaniesz poinformowany o terminie testu z języka obcego, którym będziesz posługiwać się za granicą i odbędziesz rozmowę kwalifikacyjną, wszystko zgodnie z obowiązującymi w WSH Zasadami rekrutacji na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+. Zakwalifikowane osoby zostaną poinformowane mejlowo o wynikach rekrutacji.

Lista tych osób będzie również zamieszczona w wirtualnym Dziekanacie nie później niż w ciągu 21 dni od terminu napisania testu.

Jeśli jesteś osobą pobierającą stypendium socjalne w roku akademickim 2019/20 lub osobą niepełnosprawną, nie zapomnij, iż do studiów lub praktyk, otrzymasz dodatkowe dofinansowanie z programu PO WER w wysokości ponad 800 zł na każdy miesiąc pobytu!!!

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś!!!

Formularz aplikacyjny

Stawki Dofinansowania

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x