skype wsh radom
rekrutacja online

Wybory do Samorządu Studenckiego WSH!

Lubisz działać na rzecz innych? Chcesz być częścią Samorządu Studenckiego? Jeśli tak – zgłoś swoją kandydaturę lub wspieraj swoich kolegów i weź udział w Wyborach do Samorządu Studenckiego WSH w Radomiu.

Celem działalności Samorządu Studenckiego jest ochrona praw studentów, reprezentowanie ich interesów, inicjowanie życia kulturalno – rozrywkowego na uczelni oraz współpraca z władzami uczelni. W związku z rozpoczęciem nowego roku akademickiego przeprowadzone zostaną wybory do Samorządu Studenckiego WSH w Radomiu.

Osoby zainteresowane udziałem w działalności Samorządu Studenckiego, w tym –   kandydowaniem na stanowisko Przewodniczącego Samorządu, prosimy o wysłanie swojej kandydatury zawierającej krótką informację o sobie (m.in. imię i nazwisko, kierunek i rok studiów) do dnia 15.10.2019r.  na adres samorzad@wsh.pl 

 Szczegółowe informacje – Przewodnicząca Samorządu Studenckiego WSH w Radomiu w roku akademickim 2018/2019 Agnieszka Gregier –  samorzad@wsh.pl

Wybory do  Samorządu Studenckiego WSH w Radomiu  odbędą się w dniu 19.10.2019r.

w godz.  9.00 -15.00. Zagłosować będzie można w budynkach Wyższej Szkoły Handlowej przy ulicy Traugutta 61a oraz Mazowieckiego 7a (przy recepcji).

 ZAPRASZAMY 😉

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x