skype wsh radom
rekrutacja online

Debata Liderów „Pojedynek Jedynek” w WSH!

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu już od 20 lat działa na rzecz miasta i regionu poprzez organizację licznych wydarzeń otwartych. Wśród nich są m.in.: wykłady ze znanymi politykami, wykłady międzynarodowe, akcje charytatywne, wydarzenia artystyczne i sportowe. Wybory do Sejmu i Senatu RP są niewątpliwie najistotniejszym wydarzeniem politycznym w najbliższym czasie, które w przyszłości może wpłynąć na życie mieszkańców naszego kraju i każdego miasta w Polsce. W trosce o dokonanie świadomej decyzji podczas wyborów 13 października 2019 roku Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu organizuje Debatę Kandydatów z numerem 1 ze wszystkich komitetów wyborczych

Już po raz kolejny radomianie oraz wszyscy mieszkańcy naszego krają będą wybierać swoich kandydatów na Sejmu i Senatu RP! Do wspólnej dyskusji na temat poglądów, sposobu reprezentowania spraw obywateli Wyższa Szkoła Handlowa zaprosiła liderów ze wszystkich komitetów wyborczych.

Debata, na którą zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta z udziałem liderów list, odbędzie się w 9 października o godz. 18.00 w Wyższej Szkole Handlowej przy ul. Traugutta 61a.

Przedstawiamy Liderów List Wyborczych, którzy będą prezentować swoje pomysły oraz odpowiadać na pytania wyborców:

MIROSŁAW MALISZEWSKI – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

MAREK SUSKI – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

PATRYK FAJDEK – KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

MAREK SZEWCZYK – KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

JOANNA KLUZIK – ROSTKOWSKA KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

PIOTR DRZEWIŃSKI – KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

HUBERT CZERNIAK – KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA

Zapraszamy !

WSTĘP WOLNY! 😉

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x