skype wsh radom
rekrutacja online

NOWOŚĆ – Psychologia – studia magisterskie!

Udostępnij

Miło nam poinformować absolwentów studiów I stopnia i kandydatów na studia magisterskie, iż  11 kwietnia 2019roku Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu otrzymała pozytywną ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej na prowadzenie studiów na kierunku Psychologia II stopnia. Studia magisterskie na kierunku psychologia, proponowane przez naszą Uczelnię, w zależności od wybranej specjalności, przygotują przyszłych psychologów do pracy w placówkach oświatowo-wychowawczych, poradniach specjalistycznych, służbie zdrowia oraz innych instytucjach profilaktyki społecznej!

Celem kształcenia jest dostarczenie studentom wiedzy z zakresu metodologii badań psychologicznych, psychometrii stosowanej, mechanizmów zachowań, psychoterapii, psychoprofilaktyki, metod udzielania pomocy psychologicznej, konstruowania metod diagnostyki psychologicznej. Ze względu na praktyczny profil studiów  niezwykle ważne jest kształtowanie u studentów praktycznych umiejętności obserwacji, analizy i interpretacji zjawisk społecznych oraz wykorzystania wiedzy w praktyce, czyli wykształcenie umiejętności stosowania narzędzi diagnozy psychologicznej, podejmowania skutecznej interwencji, doradztwa i pomocy psychologicznej w wybranych przez studentów specjalnościach.

Konieczność sprawnego komunikowania się z ludźmi w różnym wieku  i zróżnicowanym profilu psychologicznym jest szczególnie istotne w zawodzie psychologa, dlatego w toku studiów studenci nabywają umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, umiejętności rozwiązywania konfliktów z wykorzystaniem różnych technik negocjacji i mediacji.

W trakcie studiów studenci będą mieli możliwość wyboru jednej z dwóch specjalności:

  • Psychologię kliniczno-sądową
  • Psychologię wychowawczą

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zaprasza do zapoznania się z nową ofertą uzupełniających studiów II stopnia (magisterskich) i kontynuacji kształcenia na kierunku psychologia o profilu praktycznym. Szczegółowa oferta dostępna jest punkcie rekrutacyjnym WSH w Radomiu przy ulicy Traugutta 61a. oraz pod linkiem:

Psychologia – studia mgr II stopnia

Decyzja MNiSW

Uchwała Nr 176/2019PPKA

Serdecznie zapraszamy!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x