skype wsh radom
rekrutacja online

Bezpieczeństwo w WSH w wymiarze międzynarodowym

Udostępnij

12 września br. miała miejsce wizyta przedstawicieli władz słowackiej Wyższej Szkoły Zarządzania Bezpieczeństwem w Koszycach (Vysoka Škola Bezpečnostného Manažérstva v Košiciach – VŠBM). Była to rewizyta po czerwcowym spotkaniu naszych przedstawicieli w Koszycach. Celem wizyty było uszczegółowienie współpracy pomiędzy Uczelniami w roku akademickim 2019/2020.

VŠBM w Koszycach kształci studentów na studiach dziennych i niestacjonarnych, na poziomie inżyniera i magistra,  między innymi w obszarze bezpieczeństwa operacji finansowych, bezpieczeństwa w transporcie i cyberbezpieczeństwa. Uczelnia ma również uprawnienia do doktoryzowania w obszarze zarządzania systemami bezpieczeństwa. Realizuje także studia podyplomowe w zakresie DBA, MBA, LL.M, MSc.

Profil VŠBM w Koszycach doskonale wpisuje się w działalność WSH w Radomiu, nie tylko Wydziału Studiów Strategicznych i Technicznych, ale również pozostałych Wydziałów. Współpraca z VŠBM stwarza nam nowe możliwości wymiany doświadczeń w zakresie stosowania nowych technologii informacyjnych w procesie dydaktycznym i naukowym, wymiany wydawnictw akademickich i różnych publikacji w celu wzbogacenia zasobów bibliotecznych, wzajemnej publikacji w wydawnictwach uczelnianych i instytutowych, przygotowywania wspólnych opracowań i ich wymiany, organizowania wspólnych konferencji i sympozjów naukowych, przygotowania wspólnych projektów badawczych finansowanych ze środków krajowych i funduszów międzynarodowych.

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x