skype wsh radom
rekrutacja online

Studiuj Bezpieczeństwo Wewnętrzne w WSH! Pracuj na Lotnisku!

Udostępnij

Na mocy porozumienia  o współpracy z  Przedsiębiorstwem Państwowym „Porty Lotnicze” oraz jego spółką zależną ACS Sp. z.o.o. wszyscy studenci  Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne, mają możliwość  zdobycia pracy na lotniskach  (Port Lotniczy Warszawa Okęcie oraz Port Lotniczy Radom Sadków).

 Studiując Bezpieczeństwo Wewnętrzne w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu, masz możliwość uzyskania atrakcyjnej i perspektywicznej pracy w centrach logistycznych, urzędach państwowych i samorządowych oraz innych instytucjach, w których wymagany jest nowoczesny i skuteczny system kontroli oraz zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Do takich miejsc niewątpliwie można zaliczyć porty lotnicze. Dzięki nowym możliwościom pojawiającym się rynku pracy w Radomiu, związanym z budową cywilnego portu lotniczego, Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu ma przyjemność kształcić kadry dla nowego lotniska Radom-Sadków.

Studenci mają również możliwość uzyskania uprawnień Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej (SUFO) z dopuszczeniem do posiadania i posługiwania się bronią oraz certyfikat Operatora Kontroli Bezpieczeństwa wydawany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Studenci mają również zapewnione praktyki, w spółce ACS, zajmującą się między innymi kontrolą pasażerów i bagażu na lotniskach w Radomiu  i Warszawie. Ponadto, ACS Sp. z o.o. jako partner w praktycznym kształceniu na specjalności Bezpieczeństwo Portów Lotniczych, gwarantuje pracę wszystkim zainteresowanym absolwentom WSH.

Chcesz zdobyć pracę na lotnisku? Wzorowo przygotować się do egzaminów państwowych prowadzonych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego? Studiuj Bezpieczeństwo Wewnętrzne w WSH!

Rekrutacja startuje już w maju – Zapraszamy! 🙂

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x