skype wsh radom
rekrutacja online

Spotkanie z Prezesem Zarządu Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.

Udostępnij

Imperial Tobacco Polska Manufacturing z siedzibą w Radomiu, jest jednym z największych przedsiębiorstw w tym regionie. Jest częścią grupy Imperial Brands PLC., z siedzibą w Bristolu, w Wielkiej Brytanii. Podstawą działalności koncernu na terenie Polski jest produkcja i sprzedaż marek tytoniowych. Wyroby z radomskiego zakładu trafiają na rynek krajowy oraz na eksport.

Krzyszof Kord – Prezes Zarządu ITPM – na początku spotkania opowiedział słuchaczom o historii oraz strukturze organizacyjnej Imperial Tobacco. „Staramy się być dobrym pracodawcą, pracodawcą który robi coś więcej” – mówił prelegent. Świadczą o tym otrzymane wyróżnienia Top Employer Polska oraz prestiżowa certyfikacja Top Employers Europe. W ITPM od kilku lat funkcjonuje program wolontariatu pracowniczego pod hasłem „We can help”. W firmie prężnie działa również program S.P.O.K.O., który zajmuje się budowaniem integracji i współpracy między pracownikami.
W kolejnej części spotkania pt. „Jak zostać Prezesem” prelegent opowiedział o swojej drodze do stanowiska Prezesa oraz udzielił słuchaczom kilku rad jak osiągnąć sukces. „Odwaga pomaga w osiągnięciu celów, czasami warto pójść w nieznane” – powiedział Krzysztof Kord. Ważne jest, aby zachować równowagę między pracą, a życiem prywatnym. Należy zawsze myśleć o rozwoju, pozyskiwać nowe informacje, aby w przyszłości było łatwiej. Konstruktywną krytykę trzeba przyjmować jako prezent i wyciągać z niej wnioski. „Wykorzystuj każdy etap, gdyż później do tego nie wrócisz” – przekonywał prelegent.

Spotkanie z Prezesem Zarządu Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. Panem Krzysztofem Kordem odbyło się 1 czerwca 2019.

Dziękujemy prelegentowi oraz wszystkim słuchaczom za udział w spotkaniu.
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x