skype wsh radom
rekrutacja online

„Jak przewidzieć samobójstwo” – wykład Donalda Campbella

Udostępnij

Mazowiecko-Świętokrzyskie Koło Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Studenckie Koło Naukowe  Psychologii WSH serdecznie zapraszają na transmisję wykładu Donalda Campbella pt. „Przewidzieć Samobójstwo”.

Donald Campbell jest psychoanalitykiem szkoleniowym Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, którego był prezesem i jest członkiem honorowym. Był również przewodniczącym Portman Clinic oraz sekretarzem zarządu International Psychoanalytical Association. Pierwsze szkolenie odbył w psychoanalizie dziecięcej z Anną Freud w Hampstead Child Course and Clinic (obecnie Anna Freud Centre) w Londynie. Przez 30 lat był kierownikiem Sekcji Psychoterapii Dzieci i Dorosłych w Portman Clinic w Londynie, gdzie stosowano psychoterapię psychoanalityczną w leczeniu brutalnych przestępców oraz osób z diagnozą perwersji. Jego teoretyczna tożsamość jest złożona i eklektyczna, począwszy od Freuda, Anny Freud, rozszerzyła się o wpływ Glasser’a, Winnicott’a, Klein, Biona, Perelberg, Brittona, Steiner’a, Sandlera, Tuckett’a oraz Ogdena. Opublikował ponad 55 artykułów, których tematyka dotyczyła samobójstwa, przemocy, nadużyć seksualnych, perwersji, adolescencji oraz filmów horrorów. Jest współautorem wraz z Robem Hale książki: Working in Dark: Understanding the Pre-Suicide State of Mind.
Organizatorami wykładu są Polskie Towarzystwo Psychoanalityczne oraz Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Wykład będzie transmitowany w języku angielskim, uczestnicy otrzymają tłumaczenie, dyskusja będzie tłumaczona.
Koszt udziału w wykładzie wynosi 40 zł, płatne przelewem na konto Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego z dopiskiem „Campbell”.
Numer konta: 18 1020 1055 0000 9902 0384 7191.
Dla pracowników i studentów Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu wstęp wolny po okazaniu legitymacji.
Bezpośrednia transmisja wykładu z Gdańska odbędzie się w Auditorium Primum WSH przy ul. Traugutta 61A w Radomiu, 7 czerwca 2019 w godz. 18.00-19.30.
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x