skype wsh radom
rekrutacja online

„12 kroków do ocalenia” – wykład Rafała Porzezińskiego

Temat uzależnień  staje się coraz bardziej popularny nie tylko w kręgach terapeutycznych, zajmujących się tym zagadnieniem –  problem dotyka bowiem wiele grup społecznych! Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zaprasza do udziału w wykładzie Rafała Porzezińskiego nt. 12 kroków do ocalenia. Wydarzenie odbędzie się 25 maja 2019 roku w kampusie przy ul. Traugutta 61a.

 

Rafał Porzeziński – prowadzący i autor programu – „Ocaleni” w TVP1, dziennikarz, instruktor terapii uzależnień, autor i wydawca książek, audiobooków i programów o rozwoju człowieka i wychodzeniu z uzależnień. W latach 2016-18 Dyrektor Pierwszego Programu Polskiego Radia.

Wykład kierowany jest do studentów, przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządów, szkół oraz specjalistów zajmujących się zagadnieniami profilaktyki i terapii uzależnień, a w szczególności praktyków, pracowników socjalnych, lekarzy, kuratorów sądowych, ruchów środowisk trzeźwościowych.

Więcej informacji nt. wydarzenia w poniższym programie.

Zapraszamy!

PROGRAM

Kontakt:

mgr Katarzyna Marcinkiewicz-Marszałek

e-mail: kmarcinkiewicz@wsh.pl

tel. 48 360 10 75 w. 14

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x