skype wsh radom
rekrutacja online

„Pojedynek Jedynek” w WSH!

Udostępnij

Podczas środowej debaty w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu, w ogniu pytań od publiczności oraz prowadzących – liderzy list do Parlamentu Europejskiego  zaprezentowali swoje pomysły i rozwiązania kluczowych problemów związanych z kształtem i przyszłością Polski w Unii Europejskiej.

Obrona Polskich interesów w Unii Europejskiej czy obrona praw wszystkich Europejczyków? Na oraz inne pytania z dziedziny Obronności, środowiska, strefy Euro w Polsce czy choćby imigracji  dyskutowali liderzy z list 7 komitetów wyborczych startujących w Eurowyborach 2019.

W murach Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu pojawili się:

LISTA NR 1  – KAJA GODEK – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

LISTA NR 2  – PAULINA PIECHNA-WIĘCKIEWICZ – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

LISTA NR 3  – JAROSŁAW KALINOWSKI–  KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

LISTA NR 4  – ADAM BIELAN– KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

LISTA NR 5  – DOROTA OLKO– KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

LISTA NR 6  – BARBARA HUSIEW– KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

LISTA NR 10 – ROMUALD STAROSIELEC– KOMITET WYBORCZY JEDNOŚĆ NARODU.

Radomianie tłumnie zgromadzili się, by poznać programy wyborcze oraz rozwiązania spraw ważnych nie tylko dla Polaków, ale także wszystkich obywateli Unii Europejskiej! Słuchaczy interesowały nie tylko dyskusje na tematy związane z Polską polityką, ale także przyszłością i rozwojem młodych Polaków dzięki możliwościom pracy w instytucjach unijnych, rozwiązaniem problemów niewykorzystanych dotacji unijnych w Polsce, jakości środowiska oraz powietrza, wykluczenie najlepiej finansowanej ze środków unijnych Warszawy od Mazowsza a także problemu masowych migracji.

Spotkanie poprowadzili: Katarzyna Ludwińska (Gazeta Wyborcza) oraz  Łukasz Molenda (Radomska Grupa Mediowa).

„Eurodebata”zorganizowana przez Wyższą Szkołę Handlową dała szansę mieszkańcom miasta i regionu, by na kilka dni przed wyborami poznać poglądy wszystkich kandydatów i wybrać swojego przedstawiciela w Parlamencie Europejskim.

Współorganizacja:
Gazeta Wyborcza w Radomiu oraz Radomska Grupa Mediowa, w której skład wchodzą m.in.: Radio Rekord, Telewizja Dami oraz portal cozadzień.pl

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x