skype wsh radom
rekrutacja online

Wybraliście Miss i Mistera WSH 2019!

Udostępnij

W piątkowy wieczór 24 maja 2019 w clubie Archiwum studenci wybrali najpiękniejszych i najsympatyczniejszych – Miss i Mistera Wyższej Szkoły Handlowej! W szranki o koronę, puchar oraz nagrody nagrody stanęli studenci WSH z Polski, Ukrainy oraz wymiany Erasmus plus! Sprawdźcie, kto w tym roku będzie dumnie nosił koronę i puchar!

Świetna muzyka doborowe towarzystwo oraz sympatyczni kandydaci do tytułu Miss i Mistera! To musi być przepis na udaną noc! Tak też było w piątkową noc z 24 na 25 maja.

Kandydaci do tytułu Miss i Mistera zaprezentowali się w trzech kategoriach. Musieli zainteresować sobą publiczność, ujawnić talenty komunikacyjne oraz taneczne w parach! Zrobi to oczywiście zawodowo. Studenci po ich występach przez godzinę mieli szansę oddać jeden głos na swojego kandydata lub kandydatkę!

Tegoroczną Miss WSH 2019, dzięki waszym głosom, została kandydatka z numerek 3 – Ainagul Nurlan Kyzy, Studentka WSH z wymiany Erasmus+ (Kirgistan)! I choć obie kontrkandydatki świetnie prezentowały się na scenie to właśnie uśmiechnięta i błyskotliwa Ainagul zdobyła serca publiczności. kandydatka popisała się skromnością, ale także znajomością języka polskiego! Misterem WSH również dużą przewagą głosów studentek Wyższej Szkoły Handlowej został kandydat z numerem 3 – Aleksander Pożyczka , Zarządzanie II rok.

Miss i Mistera prócz korony, pucharu i tytułu otrzymali vouchery na profesjonalną sesję zdjęciową, vouchery na masaże, upominki WSH oraz słodkie niespodzianki! Upominki otrzymali także pozostali kandydaci! Tuż po koronacji, wszyscy udali się do wspólnej sesji w fotobudce!

Konkurs poprowadzili studenci WSH: Aliyu Mohammed Abdullahi  student z wymiany Erasmus+ oraz Paulina Rychlicka, Administracja I rok

Zabawa trwała jeszcze do białego rana!

Gratulujemy!

Tak bawiliście się podczas tego niezapomnianego wieczoru!

 

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x