skype wsh radom
rekrutacja online

Konferencja Studencka

Udostępnij

Serdecznie zapraszamy na ósmą konferencję o wolontariacie, nasze spotkania to coroczne naukowe obcowanie z wolontariatem i o wolontariacie. Inicjatorem i głównym organizatorem konferencji są wolontariusze – studenci Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

Przedmiotem szczególnego zainteresowania chcemy uczynić społeczne i obywatelskie kompetencje kształtowane przez wolontariat. Celem konferencji jest wymiana doświadczeń i refleksji związanej z wolontariatem. Konferencja stanowi możliwość wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat współczesnych nurtów wolontariatu i efektów pracy wolontariuszy.

Do udziału w konferencji serdecznie zapraszamy naukowców, wolontariuszy – studentów, uczniów ze szkolnych klubów wolontariatu oraz ich opiekunów, nauczycieli i wychowawców, osoby reprezentujące różne organizacje pozarządowe i instytucje działające w sferze wolontariatu oraz osoby, które otrzymują na co dzień pomoc od wolontariusz.

PROGRAM

KARTA ZGŁOSZENIA

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x