skype wsh radom
rekrutacja online

Pracuj w Stanach jako Au Pair!

Udostępnij

Cultural Care Au Pair to największa i najbardziej doświadczona organizacja au pair na świecie. W ciągu 30 lat swojej działalności wysłała do Ameryki ponad 125.000 au pair.

Au pair to osoba uczestnicząca w programie wymiany kulturowej, w wieku od 18 do 26 lat, podróżująca do Stanów Zjednoczonych na podstawie wizy J-1 dla uczestników wymiany i mieszkająca tam przez okres 12-24 miesięcy. Podczas pobytu w Ameryce on lub ona mieszka z amerykańską rodziną goszczącą i opiekuje się jej dziećmi. W zamian ma możliwość poznania tamtejszej kultury, podróżowania i nauki, a także przeżywania niezapomnianej przygody. „Au pair” po francusku oznacza „na równi”. Taką właśnie relację mają au pair z rodziną goszczącą: traktują się na równi, wzajemnie wspierają i troszczą o siebie.
 Jeśli kochasz dzieci i chciałabyś wyjechać na rok, żeby zadbać o swój rozwój osobisty i zawodowy, program au pair może być idealny dla Ciebie.
 Zainteresowane osoby proszone są o kontakt aupair.pl@culturalcare.com lub telefoniczny: +48 22 825 00 92.
Spotkanie ze studentami WSH, które poprowadziła Beata Sołśnia z Cultural Care odbyło się w dniu 8 maja 2019 o godz. 11:00.
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x