skype wsh radom
rekrutacja online

„Alarm 112” – konferencja i szkolenie!

Już dzieci w przedszkolu wiedzą dlaczego w sytuacji wymagającej interwencji i pomocy należy zadzwonić pod nr 112! Warto byśmy my także dorośli oswoili się z sytuacją zagrożenia zdrowia i życia,  wymagającą błyskawicznego działania. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom społecznym 12 maja Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, zaprasza do udziału w Konferencji szkoleniowej 112 Numer Alarmowy!

Konferencja, organizowana z inicjatywy Samorządu Studenckiego WSH oraz Pełnomocnika Rektora ds. osób niepełnosprawnych WSH w Radomiu sprawi, że Uczelnia po raz kolejny  stanie się miejscem edukacji i budowania odpowiedzialności społecznej w zakresie ratowania życia ludzkiego.

W ramach cyklicznych szkoleń zwracamy szczególną uwagę na osoby niepełnosprawne oraz ich wsparcie w społecznymi indywidualnym funkcjonowania. Tegoroczne spotkanie ma charakter przede wszystkim praktyczny, metodyczny i szkoleniowy. W konferencji wezmą udział operatorzy Centrum Powiadamiania Ratunkowego oraz ratownicy medyczni. Celem konferencji będzie przybliżenie zasad działania Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Radomiu z elementami instruktarzu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Ratownik medyczny zaprezentuje sposoby udzielania pierwszej pomocy w sytuacji,gdy zachodzi taka potrzeba z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych.

ZNAJDŹ 112 POWODÓW ŻEBY TAM BYĆ!

Zapraszamy Wykładowców, Pracowników, Studentów WSH oraz wszystkich którzy pragną poznać specyfikę pracy operatorów CPR oraz poznać zasady udzielania pierwszej pomocy z uwzględnieniem osób niepełnosprawnych.

 Konferencja odbędzie się w kampusie WSH przy ulicy Traugutta 61a, Auditorium Primum

Startujemy o godz.: 10.00!

 PROGRAM

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x