skype wsh radom
rekrutacja online

Wybieramy Miss i Mistera WSH – Zgłoś swoją kandydaturę!

Jesteś – uśmiechnięta/ny, śmiała/ły, lubisz błyszczeć w światłach reflektorów a ponadto wiesz jak zjednać sobie publiczność?? Zgłoś swoją kandydaturę do konkursu i zdobądź tytuł Miss lub Mistera Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu! Na zgłoszenia Czekamy do 18 maja. Wielki Finał oraz świetna zabawa w rytmach klubowej muzyki już 24 maja w clubie ARCHIWUM!

Masz charyzmę, jesteś pewny siebie a może Twoja uroda, urok osobisty lub poczucie humoru sprawiają, że w gronie znajomych grasz pierwsze skrzypce? Zapraszamy studentów do świetnej zabawy i po raz trzeci zapraszamy do wzięcia udziału w  wyborach Miss i Mistera Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

Zgłoś swoją kandydaturą mailowo: konkurs@wsh.pl .  W tytule maila wpisz – imię i nazwisko oraz kierunek. Do korespondencji załącz jedno lub dwa zdjęcia sylwetkowe!

Na zgłoszenia czekamy do 18 maja!

Do zdobycia: upominki dla wszystkich uczestników konkursu oraz nagrody główne: tytuł i korona Miss oraz tytuł i puchar dla Mistera Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu!

Wielki Finał konkursu, w którym studenci WSH wyłonią Miss i Mistera odbędzie się 24 maja o godz. 22.00. Start Imprezy o 20.00.

ZAPRASZAMY 😉

 

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x