skype wsh radom
rekrutacja online

Udany Trash Challenge!

Udostępnij

Działka przy ul. Prażmowskiego to ustronny, zielony teren – trochę zapomniany, żyjący własnym życiem, jak tajemniczy ogród. Niestety byłoby to miejsce z pewnością niezwykle urokliwe, gdyby nie sterty śmieci szpecące zieleń! 12 kwietnia ekipa studentów pod opieką Dziekana Adama Ziółkowskiego oraz Prodziekan Małgorzatą Kuśmierczyk- Balcerek w asyście strażników miejskich oraz pod wodzą przedstawicieli Wydziału Ochrony Środowiska UM w Radomiu posprzątali teren przy Dworcu PKS. Efekty? Warto zobaczyć!

Akcja #trashchallange to popularna forma sprzątania, którą podjęła między innymi: redakcja Dzień Dobry TVN. Challenge polega na zbieraniu śmieci i publikacji na Facebooku lub na Instagramie zdjęcia „przed” i „po” sprzątaniu w najbliższym otoczeniu.: Może to być zarówno las, park, własne podwórko czy plaża. Po co to robimy? By dać dobry przykład innym!  – jak czytamy na oficjalnej stronie ddtvn.

Eko-wyzwanie to świetna okazja, by wspólnie zrobić coś dobrego dla ziemi i siebie nawzajem! Również Studenci Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu wraz z Wydziałem Środowiska UM w Radomiu podjęli challenge! Dzięki wspólnej inicjatywnie – teren przy ul. Prażmowskiego –  opuszczona i zaniedbana, a przede wszystkim zaśmiecona działka, wreszcie odetchnęła wiosną i zielenią!

PRZED sprzątaniem:

  PO:

Tak wyglądała wspólna akcja Władz Uczelni, studentów w asyście Straży i Wydziału Ochrony Środowiska UM, którzy pokazali jakie postawy społeczne należy pielęgnować, by wspólnie cieszyć zdrową i piękną przyrodą w mieście!

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x