skype wsh radom
rekrutacja online

Wizyta Studyjna w Ministerstwie Sprawiedliwości

Ministerstwo Sprawiedliwości jest urzędem pomocniczym Ministra Sprawiedliwości, naczelnego organu administracji rządowej odpowiedzialnego za dział administracji rządowej – sprawiedliwość. Od 16 listopada 2015 roku Ministrem Sprawiedliwości jest Zbigniew Ziobro.
Biuro Karier zaprasza na wizytę studyjną w Ministerstwie Sprawiedliwości w Warszawie, która odbędzie się 10 kwietnia o godz. 10.00. Wyjazd z Radomia o 8.00, zbiórka na Traugutta 61a.
Podczas spotkania poruszane będą m. in. zagadnienia dotyczące odpowiedzialności dyscyplinarnej sędziów, usprawnienia funkcjonowania Sądów Powszechnych oraz działalności i rezultatów prac komisji reprywatyzacyjnej nieruchomości warszawskich.
Studenci ze studiów o profilu praktycznym z Administracji i Zarządzania, którzy wezmą udział w wydarzeniu, zredukują ilość godzin praktyk o 5!
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 5 kwietnia w Dziale współpracy z zagranicą i praktyk studenckich, pokój 103, Traugutta 61a.
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x