skype wsh radom
rekrutacja online

Ambasador Hiszpanii w WSH!

Hiszpania to przepiękne państwo położone w zachodniej części Europy na Półwyspie Iberyjskim. Kraj ten liczy niespełna 47 mln mieszkańców, a stolicą i największym miastem jest Madryt. Hiszpania ma długą historię i bogate dziedzictwo kulturowe. Przez setki lat była częścią Starożytnego Rzymu, w XV wieku stworzyła własne Imperium Hiszpańskie, jedne z największych imperiów w historii świata.

Kraj ten może się poszczycić wieloma sławami. Największe nazwiska, które należy wymienić to Salvator Dali, Pablo Picasso, Francisco Goya i Antonio Gaudi. Z obiektów wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO aż 47 znajduje się właśnie w tym kraju. Jest drugim najczęściej odwiedzanym przez turystów państwem na świecie. Hiszpania należy do Unii Europejskiej, ONZ oraz NATO, jest w strefie euro oraz Schengen.

9 kwietnia gościem Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu będzie Jego Ekscelencja Francisco Javier Sanabria Valderrama – Ambasador Hiszpanii. Pan Ambasador wygłosi wykład pt. „Szybkim krokiem przez politykę, gospodarkę i kulturę Hiszpanii ostatniego półwiecza”. Spotkanie w ramach cyklu Wykłady Międzynarodowe odbędzie się w siedzibie WSH przy ul. Traugutta 61 a w AULI 1 o godz. 11.00.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu!
Wstęp wolny! 😉
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x