skype wsh radom
rekrutacja online

Wizyta studyjna w UM w Radomiu

Udostępnij

W dniu 2 kwietnia 2019r. studenci kierunku zarządzania, w tym członkowie Koła Naukowego Młodych Menadżerów wzięli udział w wizycie studyjnej w Urzędzie Miejskim. Studenci  wraz z opiekunem dr Iwoną Kurkiewicz zostali serdecznie przyjęci przez Pana Mateusza Tyczyńskiego dyrektora Kancelarii Prezydenta Urzędu Miejskiego. W trakcie wizyty studenci uzyskali informacje dotyczącą szerokiego zakresu zarządzania organizacją, w tym zarządzania zasobami ludzkimi oraz zapoznali się ze strategią Urzędu na najbliższe lata.

Podczas prelekcji Pan Tyczyński poruszał zagadnienia odnoszące się do marketingu terytorialnego, marketingu personalnego oraz public relations. Studenci zadawali wiele pytań w odniesieniu do pozyskanych informacji zarówno z obszaru marketingu, zarządzania zasobami ludzkimi jaki do przedstawionej strategii. Pan Dyrektor podkreślał, iż każdy pracownik jest ważny dla urzędu i bez niego urząd nie mógłby funkcjonować i się rozwijać.
Na zakończenie wizyty studenci wraz z Panem Mateuszem Tyczyńskim dyrektorem Kancelarii Prezydenta Urzędu Miejskiego w Radomiu oraz z opiekunem Panią dr Iwoną Kurkiewicz stanęli do pamiątkowego zdjęcia.
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x