skype wsh radom
rekrutacja online

Natalia Kicior laureatką konkursu Wakacje w Grecji!!

Udostępnij

28 marca w Wyższej Szkole Handlowej przy ul. Traugutta 61a odbyło się oficjalne losowanie kuponów w ramach konkursu „Wygraj Wakacje w Grecji”. Jest nam miło poinformować, że wycieczkę w formule all inclusic na bajeczną Kretę wraz z osobą towarzyszącą wygrała Pani Natalia Kicior – uczennica Zespołu Szkół Spożywczych i Hotelarskich z Radomia!

Szczęśliwa laureatka została poinformowana telefonicznie o wygranej w dniu 28 marca, potwierdzając tym samym swoje dane osobowe. Swój bilet na wspaniałą wycieczkę odebrała osobiście podczas spontanicznego spotkania z pracownikami uczelni, którzy  2 kwietnia odwiedzili szkołę i klasę maturzystki!

Szczęśliwa laureatka w terminie od  29 września – 7 października 2019 r. wraz osobą towarzyszącą uda się na wycieczkę w całości sfinansowaną w formule all inclusiv przez Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu a zorganizowaną przez przez Biuro Podróży Rainbow.

Gratulujemy i życzymy wyjątkowego odpoczynku tuż po maturze!

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x