skype wsh radom
rekrutacja online

Janusz Korwin-Mikke i Jacek Wilk w WSH!

Wraz z nadejściem wiosny Wyższa Szkoła Handlowa zaprasza na wyjątkowy Wykład Otwarty! 3 kwietnia w WSH przy ul. Traugutta 61a o godz. 12.00  Janusz Korwin-Mikke oraz Jacek Wilk spotkają się, by podyskutować z radomianami o roli Polski w ówczesnej Europie, a także porozmawiać o podatkach

Chcesz wiedzieć co dzieje się w polskiej polityce zagranicznej, interesujesz się sytuacją gospodarczą i finansową naszego kraju? Chcesz zadać trudne pytania prelegentom, a może uścisnąć dłoń niezwykle barwnej postaci polskiej polityki?

3 kwietnia o godz. 12:00 w Auditorium Primum Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu Janusz Korwin-Mikke wystąpi z tematem „Prawda o podatkach”, Jacek Wilk odpowie na pytanie „Jaka Polska w Jakiej Europie”.

Janusz Ryszard Korwin-Mikke – polski polityk, publicysta i filozof.  Poseł na Sejm I kadencji oraz deputowany do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji. Założyciel i prezes Unii Polityki Realnej (1990–1997, 1999–2002), Kongresu Nowej Prawicy (2011–2015), partii KORWiN (od 2015). Janusz Korwin-Mikke już po raz trzeci zagości w murach WSH!

Jacek Wilk – polski polityk, adwokat i ekonomista. Kandydat w wyborach prezydenckich w 2015, poseł na Sejm VIII kadencji.

WSTĘP WOLNY

ZAPRASZAMY 😉

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x