skype wsh radom
rekrutacja online

Studencki rajd po Puszczy

Udostępnij

Aż trudno uwierzyć, jak różni się krajobraz 30 km od Radomia. W piękny, słoneczny, wtorkowy poranek studenci Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu,  należący do Legii Akademickiej po raz kolejny wyruszyli na podbój Puszczy Kozienickiej.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że po raz pierwszy do Legii Akademickiej dołączyli nasi studenci, biorący udział w wymianie akademickiej Erasmus+. W mieszanym, międzynarodowym składzie ruszyliśmy w trasę. Liczyła ona ponad 15 km- góry, pagórki, zalew w Garbatce, Rezerwat Krępiec, Molendy, kilka pomników po drodze, wspaniała atmosfera.

Po kilku godzinach solidnego marszu dotarliśmy do celu, którym były Źródła Królewskie. Z miłą chęcią przysiedliśmy na ławeczkach, nieco zmęczeni, ale wciąż z uśmiechem na twarzy rozmawialiśmy o kolejnych wędrówkach. Rozpaliliśmy ognisko – to w jego trakcie zrodził się pomysł, by kolejnym razem wybrać się w Góry Świętokrzyskie (10 kwietnia).

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x