skype wsh radom
rekrutacja online

Wygraj Wakacje w Grecji – Konkurs dla maturzystów!

Z myślą o tegorocznych maturzystach i przyszłych kandydatach na studia Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu przygotowała wyjątkowy konkurs! Nagrodą Główną jest wspaniała, wakacyjna wycieczka z osobą towarzyszącą! Tuż po najważniejszym egzaminie dojrzałości tygodniowy pobyt na Krecie, z pewnością zrelaksuje i powoli lepiej przygotować się na nowe wyzwania!

Czas przygotowań do matury zawsze kojarzy się ze stresem i mnóstwem nauki, ale satysfakcja ze zdanego egzaminu dojrzałości potrafi być ogromna! Właśnie dla wszystkich zmęczonych nauką maturzystów WSH przygotowało wyjątkową niespodziankę! Tydzień spędzony w pięknej, urokliwej Grecji, w hotelu all incusive z najbliższą osobą, z pewnością odpręży i pozwoli odzyskać energię oraz lepiej rozpocząć kolejny etapem w życiu, jakim jest podjęcie studiów!

Konkurs skierowany jest do pełnoletnich uczniów szkół średnich – licealnych, techników i zawodowych! Losowanie odbędzie się w dniu 28 marca 2019, w Wyższej Szkole Handlowej przy ul. Traugutta 61a!

Zapraszamy do wzięcia udziału.

REGULAMIN KONKURSU

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x