skype wsh radom
rekrutacja online

V HTPN: Debiutant zwycięzcą!

Udostępnij

Debiutujący w V Międzynarodowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej- Zespół Szkół Nr 2 im. l. Skowyry w Przysusze został zwycięzcą tegorocznego turnieju!

Na początku rozgrywek nikt nie spodziewałby się takiego rezultatu, bo Dwójka Przysucha w swoim pierwszym spotkaniu w grupie C, uległa zespołowi Erasmus+ WSH 1:2. Jednak z meczu na mecz szło im coraz lepiej.

Zdecydowanym liderem fazy grupowej był wspomniany zespół Erasmus+, który jako jedyny zdobył 9 punktów, wygrywając ze wszystkimi konkurentami. Z grupy A do dalszych rozgrywek awansowały zespoły: Budowlanki Radom i Ekonomika, z grupy B- ZSP Iłża oraz ZS Pionki. Zgodnie z Regulaminem turnieju do fazy pucharowej przechodziło łącznie 8 zespołów, dwóm przyznano Dzikie Karty- i tu los uśmiechnął się do ZSZ Hubala i Victorii Solec.
Pierwsze mecze fazy pucharowej kończyły się remisami, więc o dalszym awansie decydowały rzuty karne. I w ten sposób z turnieju odpadły: Budowlanka, Erasmus+, Hubal i Ekonomik.

W strefie medalowej znaleźli się:
-na III miejscu- Victoria Solec,
-na II miejscu- ZS Pionki,
-na I miejscu zaś- Dwójka Przysucha.

Lider pokonał w ostatnim meczu pionkowski team w regulaminowym czasie gry 2:1.

Organizatorzy wyróżnili najlepszych zawodników. Najlepszym strzelcem został- Patryk Mizerski z ZS Pionki, najlepszym bramkarzem- Maciej Statek z Victorii Solec, zaś najlepszym zawodnikiem- Paweł Lipiński z przysuskiej Dwójki. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła też bramkarka 13 Dzielnicy WSH- Daria Baran, która dzielnie broniła bramki swojej drużyny:)

Zwycięzcy zagrali w składzie: Patryk Skalski, Wojciech Pawul, Andrzej Świdros, Paweł Osiński, Paweł Lipiński, Mateusz Prażmowski, Dawid Kamiński, Piotr Kazała, Jakub Sieczkowski, Bartłomiej Cieślikowski.

Gratulujemy wygranej!

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x