skype wsh radom
rekrutacja online

WSH podczas XVI Targów Szkół Wyższych w Radomiu!

Udostępnij

Już po raz XVI w Radomiu w Strefie G2 odbyły się Targi Szkół Wyższych. 12 marca od godz. 8.00 do 14.00 młodzież szkół średnich z Radomia i regionu już po raz kolejny miała szansę poznać bogatą ofertę edukacyjną Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu

Tym razem oprócz 10 kierunków studiów licencjackich i inżynierskich, które uczelnia proponuje kandydatom, zapraszamy także na pięcioletnie, jednolite studia na kierunku PRAWO. Doskonale wiemy, że prócz wielu kierunków, takich jak Informatyka, Administracja czy Pedagogika dużym zainteresowaniem wśród kandydatów cieszą się także takie kierunki, jak: Bezpieczeństwo Wewnętrzne oraz Kryminologia.  Myśląc o wszystkich absolwentach szkół zawodowych o profilu mundurowym uczelnia przygotowała na targach wyjątkowy pokaz Legii Akademickiej – organizacji studenckiej, która szkoli przyszłych funkcjonariuszy służ mundurowych. Pokaz obronny przygotowali studenci WSH kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne pod kierunkiem Dziekana Studiów Strategicznych i Technicznych dra Adama Ziółkowskiego.

Atrakcją dla uczestników targów był niewątpliwie udział studentów z wymiany ERASMUS +, którzy bardzo chętnie opowiadali przyszłym kandydatom o międzynarodowej atmosferze uczelni. W trakcie Targów młodzież miała szansę również wziąć udział także w Konkursie skierowanym do maturzystów „Wygraj wakacje w Grecji”.

Co roku jury targów przyznaje laury za najlepsze i najciekawsze stoiska. W tym roku Wyższa Szkoła Handlowa otrzymała wyróżnienie Prezydenta Miasta Radomia za najciekawsze stoisko wystawiennicze!

Dziękujemy 😉 i zapraszamy na studia!

Targi w mediach:

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x