skype wsh radom
rekrutacja online

Pracuj w Telbridge!

Masz chrapkę na nowe doświadczenia? Szukasz pracy bądź stoisz przed wyborem nowej? Studencie Biuro Karier zaprasza na prezentację firmy Telbridge, która odbędzie się 15 marca w godzinach: 9:30 a 12:30, kampus ul.Traugutta 61 a.

Telbrigde specjalizuje się w outsourcingu procesów sprzedaży w sektorach business-to-customer i business-to-business. Podstawowym celem firmy jest dostarczenie Partnerom możliwie najwyższej jakości efektywnych modeli sprzedaży, opartych o najnowszą technologię telekomunikacyjno – informatyczną.

Firma posiada wiele ofert pracy w pełnym oraz niepełnym wymiarze godzin, m.in. na stanowiska konsultanta telefonicznego. Telbridge pomaga zdobywać pierwsze doświadczenia zawodowe oraz inwestuje w rozwój kompetencji, oferując rozbudowane szkolenia. Zapewnia atrakcyjne systemy motywacyjne i możliwości rozwoju kariery drogą awansów wewnętrznych.

Zapraszamy wszystkich studentów, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat działalności Telbridge oraz wymagań stawianych przed kandydatami do pracy!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x