skype wsh radom
rekrutacja online

Bezpłatne Porady Prawne w WSH!

Udostępnij

Potrzebujesz profesjonalnej, bezpłatnej porady prawnej w swojej sprawie? Zgłoś się do Akademickiej Poradni Prawa działającej na Wydziale Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu !!!

Akademicka Poradnia Prawa to inicjatywa skierowana do wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej porady prawnej. Porady prawne są bezpłatne. Udzielają ich, bez zbędnej biurokracji, wykwalifikowani specjaliści w każdej gałęzi i dziedzinie prawa – radcowie prawni, adwokaci i zarazem doktorzy nauk prawnych.

Koordynatorem Akademickiej Poradni Prawa jest Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu – dr Magdalena Płotczyk.

Wszystkich zainteresowanych bezpłatnymi poradami prawnymi zapraszamy w każdy czwartek w godz. 16.00-17.00 do pokoju 03 mieszczącego się na parterze budynku Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu przy ul. Traugutta 61 a.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 48 365 57 81 wew. 13

Zgłoś się po poradę już dziś!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x